سفارش تایپ ازطریق تلگرام

9115 842 0903

تایپ فارسی

تا چند وقت پیش هر جا را که نگاه می کردیم، کاغذهای تبلیغاتی را روی در و دیوار می دیدیم که روی بیشتر آنها نوشته شده بود: تایپ سریع، تایپ فارسی، تایپ در منزل و ... . بله، تخصص تایپ کردن، آن هم تایپ سریع خیلی در زندگی ما بوده و هست به خصوص این روزها. هستند کسانی که از این راه کسب درآمد می کنند ولی دیگر مثل سابق برای تبلیغات تایپ خود از چسباندن کاغذ به در و دیوار استفاده نمی کنند. خیلی راحت با اینترنت داخل منزل و محل کارشان به گوگل رفته و در آنجا یکی از کلمه های تایپ آنلاین، تایپ سریع، تایپ فارسی یا ... را سرچ می کنند و با زدن کلید تأیید، لیست بلند بالایی از مؤسسات تایپ آنلاین را مشاهده می کنند که یکی از این مؤسسات، مؤسسه تایپ آنلاین آوا هست. مؤسسه تایپ آنلاین آوا با داشتن تایپیستهای مجرب و با تجربه در خدمت تمام افراد در داخل و خارج از کشور می باشد. تایپیستهایی که کار تایپ را سریع و تا حد امکان بدون داشتن اشتباه تایپی انجام می دهند. چون همانطور که می دانید انجام یک تایپ خوب ملزم به داشتن سرعت عمل بالا و داشتن اشتباه املایی کم است.

امروزه تایپ آنلاین خیلی بیشتر از قبل مورد استفاده قرار گرفته است. فرد در محل کار خود یا دانشجو یا فرد در منزل خود به تایپ مطالب خود احتیاج پیدا می کند. برای این کار با استفاده از گوشی موبایل خود یا دوربینش از فایل هایش عکس گرفته، سپس به اینترنت مراجعه کرده و یکی از کلمات تایپ، تایپ آنلاین، تایپ سریع یا ... را سرچ کرده و وارد سایت یکی از مؤسسات انجام تایپ آنلاین می شود. سپس با ورود به کانال مجازی آن مؤسسة تایپ آنلاین، سفارش خود را در آنجا گذاشته و بعد با طی کردن مراحل تحویل سفارش خود (پرداخت بیعانه، پرداخت هزینه تایپ و ...) سفارش تایپ خود را در کمترین زمان تحویل می گیرد. آری این است یکی از محاسن تایپ آنلاین.

یکی دیگر از محاسن تایپ آنلاین این است که علاوه بر انجام تایپ سریع، در بعضی مواقع به آموزش انجام تایپ سریع هم می پردازد. کافیست که یک سری به سایت مؤسسه تایپ آنلاین آوا بزنید و ببینید که در آنجا به آموزش تایپ سریع برای کاربران و مراجعان خود پرداخته است.

از دیگر مزایای تایپ آنلاین، استفاده از آن در همه جا و همه وقت است. امروزه سرعت استفاده از تایپ آنلاین، بسیار سریع است به طوری که در هر زمان و در هر مکانی می توان حتی با گوشی های موبایل هم به تایپ آنلاین دسترسی داشت و کار تایپ را خیلی سریع انجام داد.

مؤسسه تایپ آنلاین آوا، کمترین خدمتی که به کاربران و مشتریانش عرضه می کند، انجام تایپ آنلاین است. خدماتی مانند تایپیست صوتی، فرمول نویسی، صفحه آرایی، ویراستاری، تایپ پایان نامه و ... نیز از خدمات مؤسسه تایپ آنلاین آوا به شمار می رود که با هزینه و قیمتی مناسب برای کاربران و مشتریان انجام می دهد.

 • تایپ فارسی

 • تایپ فارسی

تکنولوژی ناموفق در برابر تایپ فارسی!

شاید شما هم به فکر این افتاده باشید که نرم افزار خاصی را پیدا کنید تا بتواند فایل‌های شما را تبدیل به متن کند! این تصور زیاد دور از انتظار نیس و نرم افزارهایی هم اکنون این کار را انجام می‌دهند ولی با این تفاوت که پایه اصلی این نرم افزارها بر اساس زبان لاتین است و معمولا نمی‌توانند به خوبی از زبان فارسی پشتیبانی کنند. یکی از دلایل عدم پشتیبانی مناسب در مورد تایپ کردن اینگونه نرم افزارها، عدم وجود هوش مصنوعی کافی در تشخیص کلمات است! چرا که نوع برنامه‌نویسی ایجاد شده صرفا به تشخیص حروف می‌پردازد و آنها را کپی می‌کنند! که همین امر باعث کپی ناقص از کلمات و جملات می‌شود.

با جستجو در فضای مجازی می‌توانید با برخی از این نرم افزارها آشنا شوید ولی پس از تجربه خواهید فهمید که تسلط بر تایپ ده انگشتی مشکل‌گشای شما خواهد بود! چرا که سر و کله زدن با ویرایش‌های که لازم است پس از دریافت فایل نهایی از این نرم افزارها انجام دهید بسیار وقت‌گیر خواهد بود. یکی از این نرم افزارها که به صورت بات عمل می‌کنند، در گوگل تهیه شده است ولی نوع عملکرد آن مانند ترجمه گوگل می‌باشد، به این صورت که فاقد هوش منصوعی قوی است! البته با پیشرفت تکنولوژی شاید روزی نه چندان دور مشکلاتی که بر سر راه این نرم افزارها است حل شود.

یکی دیگر از راه‌هایی که به جای تایپ کردن فارسی در فضای مجازی از آن یاد می‌شود را به ثبت صدای شما و تولید متن در همان لحظه اختصاص می‌دهند که برخی از سایت‌های خارجی امکان پشتیبانی از زبان فارسی را فراهم کرده‌اند ولی ایرادی که به این سبک از تایپ گرفته می‌شود را در زیر بر می‌شماریم:

 • کند بودن سرعت تایپ کلمات

 • فاقد هرگونه نشانه‌گذاری هستند

 • باید کلمات را با صدای رسا و آرام آرام بخوانید!

 • وقت‌گیر بودن تایپ به این سبک! به گونه‌ای که برای تولید یک صفحه 250 کلمه‌ای حدود 7 دقیقه باید وقت بگذارید! در حالی که اگر یک فرد معمولی در زمینه تایپ باشید می‌توانید در کمتر از 4 دقیقه این یک صفحه را تولید کنید.

 • نیاز دوباره به بازخوانی و ویرایش کلمات

همه اطلاعات موجود بیانگر این هستند که ما علاوه بر امید داشتن به پیشرفت تکنولوژی باید به روش تایپ کردن ادامه دهیم. البته یکی از ایرادهای اساسی تایپ کردن را هم می‌توان اینگونه به حساب آورد که همزمان چشم باید به دو صفحه دقت کند (در صورتی که از روی یک فایل، در حال تایپ کردن فارسی هستید).

قول تکنولوژی، گوگل به دنبال حل این مسائل است. برای همین صفحه ترجمه گوگل را راه انداخت و پس از آن آپشن‌های دریافت فایل ورد فایل های مختلف از جمله عکس و pdf را فراهم کرده است ولی هم اکنون کاربرد زیادی ندارند ولی اخیرا در بخش ترجمه این وب سایت خبرهایی آماده است که نسخه جدید این وب سایت قادر خواهد بود با هوش مصنوعی بالا برخی از زبان‌ها را به صورت کامل پشتیبانی کند ولی هم اکنون زبان فارسی در بین آنها نیست!

توصیه ما برای تایپ، تنها آموزش و تمرین است. تیم تایپ آنلاین آوا در یاداشت‌های قبلی سعی کرده است برخی از آموزش‌های کاربردی که منجر به افزایش سرعت و دقت شما در تایپ کردن می شود را بازگو کند.

 • تایپ فارسی

 • تایپ فارسی

ایجاد فهرست مطالب در تایپ فارسی

نرم افزار ورد، یکی از محبوب ترین برنامه‌هایی هست که در مورد گزارش، مقاله و پایان نامه‌ها و حتی تهیه کتاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تهیه موارد ذکر شده تنها تولید محتوا اهمیت ندارد بلکه برای ارائه یک کار خوب باید موارد مختلفی را انجام بدهید که در این آموزش به شما یاد خواهیم داد چگونه توسط نرم افزار ورود فهرست مطالب ایجاد کنید و بخش‌های مختلفی که تایپ کردید را در یک صفحه جهت راحتی کار ارجاع دهید. با این آموزش شما قادر خواهید بود بر مهارت تایپ فارسی خود بیافزایید.

در پروژه‌هایی که دارای تعداد صفحات زیادی هست، شخصی که تایپ می‌کند می‌تواند با چند کلیک ساده تمام صفحات را عنوان‌بندی کند و آنها را برای مخاطب خود در یک صفحه بیاورد. برای اینکه با این ابزار آشنا شویم ادامه آموزش را در سایت تایپ آنلاین آوا دنبال کنید.

برای شروع کار، پس از اینکه تایپ کردن شما به اتمام رسید. جهت تهیه صفحه عنوان مطالب کافی است، صفحاتی که شروع موضوع خاصی را دارند مشخص کنید و با رفتن به صفحات مورد نظر، عنوانی را که در صفحه مورد نظر تیتر کردید انتخاب کنید. پس از آن از طریق منوهای نرم افزار ورد به تب Home بروید و از بخش Styles یکی از Heading‌های 1 تا 3 را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه، فونت شما تغیر می‌کند که بهتر از فونت و فرمت مورد نظر خود را اعمال کنید و از طریق تب Home در بخش Clipboard گزینه Format Painter را دوبار کلیک می‌کنید. اکنون عنوان‌های مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید، برای اینکار کافی است عنوان مورد نظر که می‌خواهید در بخش فهرست آورده شود را select کنید و پس از آنکه انتخاب کردید و به پایان رسید به سر برگ References می‌روید.

قبل از باز کردن تب References به صفحه‌ای که می‌خواهید فهرست مطالب آورده شود بروید و ادامه عملیات زیر را انجام دهید:

هنگامی‌که به سربرگ References وارد شدید گزینه  Table of Contents را انتخاب می‌کنید.

مشاهده خواهید که نحوه  نمایش سرفصل‌ها برای شما آورده می‌شوند و باتوجه به سلیقه  خود صفحه‌آرایی مد نظر را انتخاب کنید.

اکنون مشاهده می‌کنید که فهرستی از عنوان‌هایی که انتخاب کردید همراه با شماره صفحه مورد نظر ایجاد شده است؛ ولی چون به صورت پیشفرض عملکردها برای زبان لاتین تعریف شده است، فهرست از چپ به راست هست. برای حل این مشکل بر روی سه نقطه داخل فهرست کلیک کنید تا همه گزینه‌های مرتبط با فهرست  انتخاب شوند و اکنون به سربرگ Home بروید و نوع چیدمان را بر روی راست به چپ بگذارید!

به همین آسانی شما لیستی از فهرست مد نظر را برای پروژه خود ایجاد کردید، حال برای اینکه بتوانید از این علمکرد استفاده کنید، کافی است به کلید Ctrl را بگیرید و با موس روی فهرست مد نظر کلیک کنید تا به صفحه مد نظر ارجاع داده شوید.

در صورتی که میخواهید عنوان جدید اضافه کنید مراحل قبلی را انجام دهید و بر روی گزینه ی Update کلیک کنید تا تغییرات شما بروز شوند و همچنین می‌توانید از ابزار کناری  Update جهت حذف فهرست استفاده کنید.

 • تایپ فارسی

 • تایپ فارسی

نحوه صحیح تایپ کردن و حرکات بدن هنگام تایپ کردن

تایپ آنلاین،سفارش تایپ،تایپ فارسی،تایپ سریع،تایپ فوری،قیمت تایپ،هزینه تایپ

اکثر افرادی که در در حال تایپ کردن هستند و در انواع تایپ‌ها، این تایپ فارسی است که در بیشتر تایپ‌ها با آن مواجه هستیم. بعضی از افرادی که کار تایپ را اجام می‌دهند را می‌توانیم، تایپست‌هایی در نظر بگیرم که تایپ را به عنوان بخشی از شغل خود در نظر گرفته‌اند، ساعت‌های طولانی را مشغول تایپ کردن هستند. بنابراین نکته خیلی مهم این است که ما به سلامتی بدنمان توجه ویژه کنیم و با انجام دادن برخی از کارها در هنگام تایپ کردن که به شما کمک خواهد کرد، بازدهی کار شما را بالاتر ببرد توجه کنیم که این منجر خواهد شد،  در آینده با مشکلاتی مانند کمر درد، قوز، خستگی مچ‌ها، تیر کشیدن گردن و ... روبه‌رو نشویم. اصطلاحا این مواردی که شما باید به آنها توجه کنید را «ارگونومی تایپ» می‌نامند. می‌توانید جهت توضیحات بیشتر از این واژه کمک بگیرید.

نحوه صحیح نشستن هنگام تایپ کردن

تایپ آنلاین،سفارش تایپ،تایپ فارسی،تایپ سریع،تایپ فوری،قیمت تایپ،هزینه تایپ

تصویر1- آموزش صحیح نشستن در هنگام تایپ

صندلی شما باید به گونه‌ای باشد که پاهای شما بتوانند به صورت 90 درجه با میز قرار گیرند و همچنین کف پای شما به راحتی با زمین تماس داشته باشد. دست‌های شما نیز باید از آرنج به بعد به صورت 90 درجه قرار گرفته باشند تا شما مجبور نباشید کمر خود را جهت تایپ کردن خم کنید؛ به همین دلیل موقع نشستن نباید قوز کنید و همینطور باید توجه کنید که تکیه‌دادن به صندلی در هنگام تایپ کردن، اجباری نیست، چرا که هدف از این مدل نشستن صاف بودن کمر است به گونه‌ای که زاویه‌ای تقریبا 90 درجه را با پاهای شما (زانو تا ران) ایجاد کند.

یکی از اعضای بدن که نقش اساسی در تایپ کردن دارند، چشم است. بنابراین نحوه نشستن در هنگام تایپ کردن باید بگونه‌ای باشند که چشمان شما با فاصله‌ای حداقل 30 سانتی‌متری و زاویه‌ای کمتر از 10 درجه با صفحه  نمایش داشته باشند. به این معنا که صفحه نمایش نباید بالاتر از میدان دید مستقیم چشمان شما یا پایین‌تر از این دید قرار گیرد؛ در غیر این صورت بعد از مدتی در تایپ کردن به علت خستگی چشم شما مجبور می‌شوید، سر و گردن خود را جهت تنظیم کردن این فاصله جابجا کنید و پس از آن به علت دردی که در گردن شما ایجاد می‌شود، کاهش سرعت تایپ را به دنبال خواهد داشت.

نحوه صحیح قرارگیری مچ و انگشتان در تایپ

تایپ آنلاین،سفارش تایپ،تایپ فارسی،تایپ سریع،تایپ فوری،قیمت تایپ،هزینه تایپ

تصویر2- نحوه صحیح حرکات دست در هنگام تایپ

در آموزشی که در مورد تایپ ده انگشتی دادیم به قرار گیری انگشتان اشاره کردیم و در اینجا در مورد قرارگیری صحیح مچ می‌پردازیم. انگشتان دست باید در راستای مچ دست قرار گیرند و همینطور مچ دست نباید دارای خمیدگی باشد.

به خودتان استراحت بدهید!

برای اینکه بتوانید بازدهی کارتان را بالاتر ببرید، پس از مدتی که احساس خستگی کردید کار خود را ذخیره کنید و به خودتان استراحت دهید و سعی کنید حدود 5 الی 10 دقیقه، تمرین کششی انجام دهید و دوباره به کار بگردید. همینطور می‌توانید پس از مدتی که تایپ کردید، مچ‌های خود را از صفحه کلید بردارید و کمی آنها را نرمش دهید تا بتوانید بهتر کار خود را ادامه دهید.

در پایان کلیپی را تهیه کردیم که به شما کمک می‌کند نحوه قرارگیری صحیح وضعیت بدن در هنگام تایپ کردن را فراگیرید. جهت دیدن این کلیپ بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش تصویری صحیح قرارگیری وضعیت بدن در هنگام تایپ کردن

 • تایپ فارسی

 • تایپ فارسی

آشنایی با تایپ ده انگشتی در تایپ فارسی

در مطالب پیشین به طول کامل در مورد افزایش سرعت تایپ صحبت کردیم و راه حل‌هایی هم درباره‌ی این موضوع ذکر کردیم، ولی در این مطلب می‌خواهیم به جزئیات تایپ انگشتی بپردازیم و با مزیت‌های این نوع تایپ کردن آشنا شویم. مطمئنا افرادی که می‌توانند به مهارت تایپ ده انگشتی دست پیدا کنند در تایپ فارسی نیز قادر خواهند بود علاوه بر ارتقای سرعت تایپ کردن، تسلط کاملی بر قواعد نگارشی در تایپ فارسی داشته باشند و کیفیت تایپ خود را بالاتر ببرند.

از طرفی باید توجه کنیم که این مطلب صرفا برای تایپ فارسی هست و برای تایپ‌های دیگر مثل لاتین، شما باید با تکرار و تمرین سرعت خود را افزایش دهید.

ابتدا برای اینکه بتوانیم تمرین خوبی داشته باشیم، باید به نحوه حروف چینی صفحه کیبورد توجه کنیم و از برجستگی‌های روی کیبود که بر روی حرف‌های «ت» و «ب» قرار گرفته است استفاده کنیم به این صورت که انگشت اشاره دست چپ بر روی حرف «ب» و انگشت اشاره دست راست بر روی حرف «ت» قرار می‌گیرد. باید سعی کنید در تایپ ده انگشتی دستان خود را از روی صفحه کیبورد بلند نکنید، چرا که این امر پس از مدتی در تایپ کردن باعث خستگی دست‌ها و در نهایت به کاهش سرعت تایپ شما منجر خواهد شد.

پس از اینکه انگشت‌های خود را به ترتیب در کنار انگشت اشاره قرار دادید؛ بدین صورت که انگشت کوچک دست چپ بر روی حرف «ش»، انگشت کناری یا همان حلقه بر روی حرف «س»، انگشت میانی بر روی حرف «ِی» و انگشت اشاره بر روی حرف «ب» قرار می‌گیرد و از انگشت شست برای تایپ حرف «ر» و «ذ» کمک می‌گیریم. شما با تکرار قادر خواهی بود که حرف‌های ض، ص، ث، ق ، ف و غ را تایپ کنید. همین روند ذکر شده را برای دست راست با توجه به توضیح قبلی که در مورد انگشت اشاره دست راست گفتیم تکرار می‌کنید. برای تایپ کلمات هم می‌توانید به وب سایت‌های مختلف (در آموزشی این وب سایت‌ها را معرفی خواهیم کرد) جهت تمرین انلاین استفاده کنید یا خودتان برخی کلمات رو از قبل آماده کنید و شروع به تایپ ده انگشتی کنید.

تایپ فارسی،تایپ فوری،تایپ سریع،سفارش تایپ،تایپ آنلاین،قیمت تایپ،هزینه تایپ

باید توجه کنید در روزهای اول، به هیچ وجه از اینکه اشتباهایتان زیاد است یا سرعت تایپتان به صورت چشمگیری کاهش پیدا می‌کنند، نگران نباشید؛ چرا که در تایپ فارسی به صورت ده انگشتی این مورد کاملا طبیعی هست و شما ظرف یک هفته می‌توانید با تکرار و وقت گذاشتن به سرعتی قابل توجه در تایپ ده انگشتی برسید و پس از آن از تایپ کردن بدون اینکه به صفحه نمایش نگاه کنید، لذت خواهید برد، بدون اینکه این مهارت شما را خسته کند!

باید توجه کنید در این آموزش ما سعی کردیم خیلی خلاصه روند کلی تایپ ده انگشتی را برشماریم، شما می‌توانید در فضای مجازی یا کتاب‌های موجود این آموزش را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید.

در مطلبی دیگر به نحوه‌ی نشستن و حرکات بدن در تایپ کردن خواهیم پرداخت چرا که عدم توجه به این موضوع باعث خواهد شد کم کم بدن شما از حالت عادی خود خارج شود.

امیدوارم این آموزش توانسته باشد تا حدودی شما را ترقیب کند که به تایپ ده انگشتی جذب شوید. وب سایت تایپ آنلاین آوا در این خصوص آموزش‌های تجربی کاربران خود را بروز خواهد کرد، پس حتما سعی کنید به این صفحه  از سایت هر هفته مراجعه کنید و از آموزش‌های ما استفاده لازم را ببرید.

 • تایپ فارسی

 • تایپ فارسی

بخش اول- آشنایی با هفت قانون نگارشی در تایپ فارسی

امروزه اکثر افراد آشنایی مقدماتی با تایپ کردن دارند، ولی آنچه شما را در تایپ فارسی حرفه‌ای‌تر از بقیه خواهد کرد، قوانینی هستند که صرفا در زبان فارسی وجود دارند و در صورتی که با آنها آشنا شویم، به ما کمک خواهد کرد علاوه بر افزایش سرعت تایپ، امکان ویراستاری هم به شخصی که تایپ می‌کند، بدهد. برخی از قوانین را به صورت کلی در آموزش‌های قبلی آوردیم ولی در این بخش سعی خواهیم کرد به برخی از مهمترین اصول نگارشی که شخص تایپیس باید به آن توجه کند اشاره کنیم.

تایپ فارسی،تایپ فوری،تایپ سریع،سفارش تایپ،تایپ آنلاین،قیمت تایپ،هزینه تایپ

البته این قوانین محصول ذوق و استنباط شخصی صاحبنظران زبان فارسی هستند که رعایت کردن آن توسط تایپیس‌ها، به آنها کمک خواهد در کار خود حرفه‌‍‌ای‌تر باشند و در اصل علاوه بر تایپ فارسی به درست‌نویسی فارسی هم کمک شایانی کنند.

 • اﺳﺘﻘﻼل دﺳﺘﻮري ﻫﺮ ﻛﻠﻤﻪ، از ﻧﻈﺮ ﻣﻌﻨﻲ و ﻋﻤﻞ دﺳﺘﻮري آن، ﺑﺎید ﺣﻔﻆ ﮔﺮدد و ﻫﺮ ﻛﻠﻤﻪ ﻣﺴﺘﻘﻞ، ﺟﺪا از ﻛﻠﻤﻪ‌ﻫﺎي دﻳﮕﺮ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﻮد؛ برای مثال توجه کنید:

کلمات زیر نظر تایپ فارسی درست‌نویسی اشتباه هستند:

هیچکس (در حالی که واژه‌‍ی درست آن می‌شود: هیچ کس)، دانشسرایعالی (واژه‌ی درست: دانشسرای عالی)

 • هرگاه در تایپ کردن فارسی به کلماتی مانند «چه»، «ها» و «که» با «آن»، «این»، «چنان» و «همچنان» رسیدیم باید توجه کنیم که این کلمات هنگامی که ﺗﺮﻛﻴﺐ می‌ﺷﻮند، ﺑﺎید ﭘﻴﻮﺳﺘﻪ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﻮند. مثلا (یرگرفته از کتاب قلندری):

بنوسیم:

ننویسیم:

آنکه

آن که

اینکه

این که

آنها

آن ها

همچنانکه

همچنان که

اینها

این ها

آنچه

آن چه

چنانکه

چنان که

 • در تایپ کردن باید توجه کنیم که ﭘﺴﻮﻧﺪ «تر» و «ترین» ﺑﻬﺘﺮ اﺳﺖ ﺟﺪا از ﻛﻠﻤﻪ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﻮد، برای مثال: خواندنی‌تر، جالب‌تر، خوشکل‌ترین، رایج‌تر و موفق‌تر

تایپ فارسی،تایپ فوری،تایپ سریع،سفارش تایپ،تایپ آنلاین،قیمت تایپ،هزینه تایپ

باید توجه کنیم که برخی کلمات به علت اینکه بین افراد نوع نوشتنشان رایج شده است، بهتر است در مورد این کلمات، از این قانون چشم پوشی کنیم. می توانیم برخی از این کلمات را در زیر آشنا می‌شویم:

بهتر، بیشتر، کمتر، مهمتر، کوچکتر، بزرگتر، نزدیکتر

 • در تایپ فارسی، باید برای برخی از کلماتی که جمع بسته میشن یا به صورت مرکب هستند از نیم فاصله به جای اسپیس، در کلمات مرکب استفاده کنید. جهت ایجاد این آپشن می‌توانید از کلید ترکیبی ctrl+shift+2 استفاده کنید. به مثال‌های زیر توجه کنید:

«تایپ‌نویس‌ها» به جای «تایپ نویس ها»

«ترجمه‌ها» به جای «ترجمه ها»

«هم‌منزل» به جای «هم منزل»

 • همیشه باید بدانید وقتی از نشانه {،} استفاده می‌کنید، لازم است این نشانه به کلمه‌ی قبل از خود بچسبد و کلمه‌ی بعد از آن باید توسط اسپیس جدا شود. متاسفانه اکثر افرادی که شروع به تایپ کردن می‌کنند با این موضوع آشنا نیستند که امیدوارم این نکته در بهبود کیفیت تایپ آنها موثر باشد.

 • باید توجه کنید کلماتی را که داخل پرانتز می‌کنید، باید بدون فاصله با پرانتز باشند؛ به این معنا که حرف اول و حرف اخری که داخل پرانتز قرار می‌گیرند باید بدون فاصله از پرانتز قرار گیرند.

 • «ه» بیان حرکت، در ﺟﺰء اول از ﻛﻠﻤﺎت ﻣﺮﻛﺐ و ﻛﻠﻤﺎت ﺟﻤﻊ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪه با «ها» ﻧﻪ حذف می‌شود و ﻧﻪ ﭘﻴﻮﺳﺘﻪ نوشته می‌شود. مثال زیر را توجه کنید:

علاقه‌مند به جای علاقمند یا علاقهمند

گله‌مند به جای گلمند یا گلهمند

 • تایپ فارسی

 • تایپ فارسی

(این روزها ما از رایانه استفاده های زیادی می کنیم مثلاً برای ذخیره و نگهداری برخی از اسناد و مدارک، برقراری ارتباط با اینترنت و استفاده از فضای مجازی، تایپ کردن مطالب کتاب و پروژه و پایان نامه و .... که در بین این موارد، من می خواهم درباره ی مورد آخر یعنی تایپ صحبت کنم. تایپ چیست؟ چه کاربردی دارد؟ چند نوع تایپ وجود دارد؟ و ...
به عمل واردکردن حروف و اعداد توسط صفحه کلید رایانه و نمایش آن ها روی صفحه نمایش رایانه، تایپ گفته می شود.
تایپ، همانطوری که قبلاً هم گفته بودم، برای نوشتن مطالب کتاب، جزوه، پروژه، پایان نامه و ... کاربرد دارد.
انواع تایپ: تایپ فارسی، تایپ لاتین، فرمول نویسی و ... می باشد.

تایپ آنلاین،سفارش تایپ،تایپ فارسی،تایپ سریع،تایپ فوری،قیمت تایپ،هزینه تایپ


محیط کار تایپ در رایانه، برنامه واژه پرداز وُرد می باشد که امروزه در ورژن های مختلف 2007 و 2013 و 2016 و ...، افراد و مؤسسات از آن استفاده می کنند.
اما آنچه اینجا اهمیت دارد، سریع تایپ کردن یا به عبارتی تایپ سریع حروف و اعداد است. اکثر مردم تایپ را انجام می دهند ولی خُب، سرعت عمل برخی از آن ها در تایپ کردن، پایین است. تایپ خوب، تایپی است که با سرعت بالایی انجام شود که البته نیاز به تمرین و آموزش دارد.
تایپ سریع فارسی (لاتین) باید طوری انجام شود که بدون نگاه کردن به صفحه کلید و متمرکز شدن روی کلیدهای آن و اینکه چه کلیدی را باید وارد کنیم، انجام می شود که همان تایپ ده انگشتی نام دارد.
اگر توانستید در یک دقیقه، 100 حرف را تایپ کنید، یک تایپیست نیمه حرفه ای و اگر توانستید در یک دقیقه، 180 حرف را تایپ کنید، یک تایپیست حرفه ای هستید.
تایپ سریع، امروزه یکی از اصلی ترین مسائل در حوزه کار با رایانه است. حتی می بینیم که برای استخدام در شرکت ها، مؤسسات و ... یکی از شرایط آن ها تایپ سریع توسط افراد است. در کشور ما چون که یک کشور فارسی زبان است، تایپ سریع فارسی اهمیت و کاربرد بیشتری دارد تا تایپ لاتین. هر چند که در بعضی از پروژه ها، تایپ لاتین هم وجود دارد ولی درخواست برای تایپ فارسی خیلی بیشتر است.
یک تایپیست خوب، تایپیستی است که بتواند در کمترین زمان ممکن، تایپ را سریع انجام دهد. البته سریع تایپ کردن باید دارای اشتباه کمتری هم باشد. پس ببینید که چقدر باید دقت و تمرکز یک تایپیست بالا باشد تا هم بتواند تایپ را سریع انجام دهد و هم اشتباه کمتری داشته باشد.
انشاءالله در جلسات آینده درباره این موضوع بیشتر با شما صحبت خواهم کرد.

 • تایپ فارسی

یکی از ارتباط‌ها را می‌توان به بحث بین تایپ متن ترجمه شده اختصاص داد. به این صورت که مترجم متن اصلی که زبان خاصی است را به صورت فارسی ترجمه می‌کند و تایپیست اقدام به تایپ متن ترجمه شده می‌کند. ارتباط بین مترجم و تایپسیت می‌تواند سرعت تایپ کردن را بالا ببرد به این صورت که ترجمه‌ی متن‌های علمی، متن‌های علوم انسانی و متن‌های زبان‌هایی مثل انگلیسی، عربی، چینی، روسی، فرانسوی و... که دارای تعداد صفحات زیادی ‌می‌باشند توسط مترجم مسلط به آن زبان انجام می‌شود و پس از اینکه بخشی از ترجمه انجام شد، فایل‌های ترجمه شده در اختیار تایپیست قرار می‌گیرد تا متن ترجمه شده تایپ شود و در همین هنگام ادامه‌ی ترجمه توسط مترجم در حال انجام شدن است. این ارتباط به مترجم کمک می‌کند تا متن تایپ شده قبل از تحویل‌دهی به مشتری دوباره مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت فایل ورود به دست مشتری برسد. به همین علت ما به شما توصیه می‌کنیم، برای این امر ما را انتخاب کنید و به خدمات تایپ آنلاین آوا اعتماد کنید و مطمئن باشید از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

از دیگر کاربردهای تایپ فارسی را می‌توان باز به اهمیت سرعت ربط داد. امروز با گسترش شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های اطلاع‌رسانی، افراد و تارنمایی اطلاع‌رسانی موفق هستند که بتوانند سریعتر از دیگر رقبای خود صحبت‌های افراد را به صورت متن و خبر ارائه دهند. برای مثال در پخش زنده‌ها که افراد خاص در حال صحبت کردن هستند، اهمیت یک فرد تایپیس مشخص می‌شود. فردی که با تسلط بر تایپ، می‌تواند به سرعت متن و سخنرانی را تایپ کند و در اختیار کاربران خود دهد، این امر میسر نمی‌شود مگر با انگشت تایپ ده انگشتی!

تایپ فارسی وقتی مورد توجه بیشتر قرار می گیرد که بتوانید در کنار آن دانش خاصی که کاربرد زیادی دارد را فرا بگیرید، برای مثال وقتی به محل‌هایی که نیازمند خدمات دستوی خواستی هستند مراجعه کنیم متوجه می‌شویم که دانش تایپ فارسی چقدر بکار می‌آید و افرادی که در آن محل هستند چه درآمد بالایی دارند و معمولا به ازای هر صفحه مبالغی هنگفتی مانند 10 هزار تومان ‌می‌گیرند! برای اینکه با این موارد روبه‌رو شوید کافی است سری به دادگاه‌ها و شکوایه‌نویسی بزنید!!

با مثال‌های ذکر شده سعی کردیم اهمیت تایپ فارسی را تا حدودی برای شما مشخص کنیم. این دانش و مهارت به شما کمک خواهد که علاوه بر آشنایی با مهارتی که امروز اکثرا در تلاش هستند آن را فراگیرند شما بتوانید درآمدزایی هم کنید.

تارنمای تایپ فارسی آوا این امکان را به شما خواهد داد تا از این مهارت خود با صرف چند روز درآمد خوبی بدست آورید و این اعتماد را به مشتری‌های خود می‌دهد که فایل‌های آنها را با سرعت قابل قبول و دقت بالا تحویل دهد.

در پایان کاربردهای تایپ فارسی را به صورت خلاصه معرفی می‌کنیم:

کاربرد در ایجاد فایل‌های ارائه مانند پاورپوینت

کاربرد در ایجاد فایل اسناد در برنامه اکسل همانند ایجاد کارنامه

کاربرد در نرم افزارهای طراحی مجلات مانند ایندیزاین

کاربرد در مطلب‌نویسی برای سایت‌های خبری و دیگر سایت‌ها

کاربرد در تهیه گزارش‌نویسی بازدید‌ها و تهیه فایل سند الکترونیکی با حجم پایین و در اختیار گذاشتن آن

کلمات کلیدی: تایپ فارسی، تایپ و ترجمه، تایپ و ترجمه فوری، درآمد تایپ‌نویسی

 

 

 • تایپ فارسی

چگونه بدون بهم ریختی مطالب در تایپ فارسی، کلمات لاتین را استفاده کنیم؟

برای اینکه کلمات لاتین را در بین کلمات فارسی آورده شود و ساختار مطالب از بین نرود، کافی است قبل از رسیدن به کلمه‌ی لاتین، یک اسپیس (فاصله) بزنید و زبان سیستم را لاتین کنید و کلمه مورد نظر خود را تایپ کنید و دوباره زبان را فارسی کنید و دوباره ایجاد یک فاصله کنید و ادامه‌ی متن خود را تایپ کنید.

چگونه کادر ایجاد کنم و متن فارسی تایپ کنم؟

در برخی موارد، فایل شما نیازمند طراحی خاصی است که با ایجاد جدول برطرف نمیشه؛ برای اینکار باید از منوی Insert به بخش Text Box بروید و گزینه‌ی Draw Text Box را انتخاب کنید و کادر مورد نظر خود را در هر جای صفحه که تمایل دارید ایجاد کنید. سپس شما قادر خواهید بود که در کادر مورد نظر تایپ کنید. جهت اینکه کادر فاقد پس زمینه یا دورچین باشد، می‌توانید در بخش فورمت تکس باکسی که ایجاد کرده‌اید، رنگ‌ها‌ی مورد نظر را انتخاب کنید یا روی رنگ سفید بگذارید.

برای انجام پروژه‌هایی فارسی که نیازمند چارت (نمودار) هستند، چگونه نمودارهای فارسی تولید کنم؟

پس از تولید‌شدن نمودار، برای اعمال تغییرات می‌توانید در فایل اکسل باز شدن تنظیمات نمودار، نوع فونت و زبان مورد نظر را اعمال کنید و همچنین در صورتی توضیحات بیشتری در نمودار لازم است ولی تنظیمات نمودار فاقد موارد دلخواه شما است، می‌توانید به سوال قبلی مراجعه کنید و مشکل خود را حل کنید.

چگونه در تایپ فارسی، تغییراتی که در شکل‌ها، نمودارها و جداول داده‌ام را به صورت یک بخش جدانشدنی درآورم؟

برای مثال اگر شما در سوال قبلی تغییراتی از طریق کادردهی دادید و برای اینکه ممکن است مطالب شما کم و زیاد شود منجر به جابجایی نمودار در مکانی که قبلا انتخاب کردید شود و تغییراتی (مثلا ایجاد کادر) که دادید با نمودار جابجا نشوند، لازم است با گرفتن دکمه‌ی Ctrl و انتخاب کادرهای ایجاد شده و نمودار، راست کلیک کنید و گزینه‌ی gourp را انتخاب کنید تا همه‌ی تغییرات بر نمودار شما اعمال شود و دیگر قابلیت جابجایی به صورت فردی را نداشته باشد.

اهمیت فونت در تایپ فارسی به چه صورت است؟

وجود فونت‌ها، میزان کیفیت کار شما را بالا خواهد برد. به صورت پیش‌فرص تمام نرم‌افزارها از فونت Arial پشتیبانی می‌کنند ولی فونت‌های پرکاربرد ایرانی که می‌توانیم به آنها اشاره کنیم را در زیر می‌آوریم. این فونت‌ها در طراحی و تولید مقالات، پایان نامه‌ها، مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها بیشترین کاربرد دارند.

B nazanin

B zar

B titr

میزان فاصله بین خطوط در تایپ فارسی چقدر است؟

فاصله خطوط به صورت اتوماتیک 1 سانتی‌متر می‌باشد ولی چنانچه پروژه‌ی تعریف شده برای شما عددی متفاوت را مشخص کرده است برای اعمال تغییرات کافی است از طریق بخش Home به بخش Paragrapg  بروید و از طریق گزینه‌ی Line and Paragraph Spacing میزان فاصله‌دهی را مشخص کنید یا از طریقLine Spacing Options عدد مورد نظر خود را وارد کنید.

تیم تایپ آنلاین آوا در این مبحث تلاش کرد تا چند آموزش ابتدایی و یک آموزش حرفه‌ای را در تایپ فارسی به شما آموزش دهد تا تسلط خود بر نرم افزار ورد در زمینه‌ی تایپ را بالاتر ببرید.

 • تایپ فارسی

در این مبحث به نقش تایپ فارسی در محیط کار خواهیم پرداخت. با توجه به اینکه کشور ایران در مسیر پیشرفت قرار گرفته است و به همین دلیل بخش خدمات پیشرفت چشم‌گیری را در کشور ایران به دنبال داشته است. بخش خدمات نیز مطمئنا نیازمند نیروی کار است، یکی از بخش‌های خدمات که امروزه می‌توانیم مشاهده کنیم، نیروهای اجرایی هست که با کمک سیستم (رایانه) اقدام به طبقه‌بندی اطلاعات و... افراد می‌کند. شاید با خودتان بپرسید نقش "تایپ فارسی" در این موارد چیست؟

جواب واضح است! امروزه طبقه‌بندی اطلاعات، ایجاد محتوا جهت ارائه خدمات و... نیازمند افراد مسلط به تایپ کردن است، این بخش از خدمات را بیشتر منشی‌ها پوشش می‌دهند. یک منشی در ابتدا باید بتواند در تایپ کردن جهت نوشتن نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و... مسلط باشد و چون خدمات نیازمند ارائه سرعت زیاد هستند، افرادی که در این زمینه تخصص و سرعت لازم را داشته باشند، بهتر جذب بازار کار می‌شوند.

از طرفی باتوجه به بالا رفتن آمار سواد در کشور، یکی از فاکتورهای آَشنایی با نرم افزارها است. ابتدایی‌ترین نرم افزاری که یک فرد باید با آن آشنایی داشته باشد، نرم افزار ورد است. برای مسلط بودن به این نرم افزار شما باید بتوانید خوب تایپ کنید و باتوجه به اینکه اکثر پروژه‌ها، گزارش‌ها و مقالات داری پایه‌ی زبان فارسی هستند شما می‌بایست به تایپ فارسی مسلط باشید.

با افزایش تکنولوژی، میزان استفاده از کاغذ و خودکار هم کاهش یافت! امروزه برای نوشتن درخواست هم باید از تایپ کردن کمک بگیرید! بنابراین هنگامی که شما به این بخش از تخصص دست یابید می‌توانید بسیاری از کارهای اداری خود را، همانند تایپ کردن، انجام دهید.

یک فرد مسلط به تایپ فارسی چه کسی است؟

در اینجا باید یادآوری کنیم که تسلط کامل به تایپ فارسی را تنها افرادی که در این زمینه علاقمند هستند می‌توانند فرابگیرند و باید توجه داشت که بسیاری از افراد توانایی تایپ کردن را دارند که به عنوان تایپ معمولی یا تایپ نیمه حرفه‌ای شناخته می‌شوند. اما در تایپ فارسی مسلط؛ فرد باید بتواند با ده انگشت خود، بدون اینکه به صفحه‌ی کیبورد خیره شود متن خود را تایپ کند که این امر باعث افزایش سرعت نوشتن (حتی بیشتر از نوشتن با خودکار و کاغذ) خواهد شد. وقتی فرد بتواند با ده انگشت خود مطلب ایجادکند قادر خواهد بود با تسلط بر صفحه‌ی نمایش، غلط‌های خود را کاهش دهد و منجر به کیفیت مطلب و افزایش دقت پروژه شود.

صبر کنید! هنوز تمام نشده است؛ در این تایپ (تایپ فارسی مسلط) فرد قادر خواهد بود علاوه بر تایپ کردن، با شناخت کافی از محیط نرم افزار منجر به بهود کیفیت فایل نهایی شود، چند مورد که در تایپ فارسی اهمیت زیادی دارند را در پایان این مطلب آشنا می شویم:

 1. شما باید صفحه بندی مناسبی از مطلب خود ایجاد کنید؛ به این معنا که حروف در تایپ فارسی از راست به چپ است.

 2. باید طراحی صفحه ی خود را مشخص کنید! باید بدانید که مطلب تولید شده برای چه نوع صفحه‌بندی است، مثلا A4

 3. بوکمارک را فراموش نکنید! برای تولید یک فایل حرفه‌ای و در نهایت خروجی PDF لازم است که مطالب را با توجه به نوع موضوع طبقه‌بندی کنید.

 4. جدول‌بندی‌ها را باتوجه به ساختار مطالب، طراحی کنید.

 5. در تایپ فارسی باید دقت کنید که توضیحات تصاویر باید شماره‌گذاری شوند و در زیر تصاویر آورده شوند و همچنین توضیحات جداول همراه با شماره جدول، بالای جدول آورده می شود.

 

 

 • تایپ فارسی

اگر شما هم کمی آشنا به تایپ کردن باشید، به راحتی قادر خواهید بود با گذراندن آموزش‌های تخصصی از پس آزمون‌های مختلف که میزان قدرت و دقت شما را در تایپ کردن می‌سنجند، بر بیایید. با توجه به بالا رفتن شغل‌های خانگی و همچین کار به صورت پاره وقت، یکی از محبوب‌ترین شغل‌های پاره وقت را می‌توان به تایپ کردن اختصاص داد که برای شروع می‌توانید از تایپ فارسی استفاده کنید.

تارنمای‌های مختلف (همانند تایپ آنلاین آوا) که خدمات تایپ کردن از جمله تایپ فارسی را می‌دهند، جهت استخدام تایپیس نیز جهت ارائه خدمات بهتر به مشتری‌های خود؛ اقدام به ایجاد آزمون‌های آنلاین می‌کنند تا از میزان مهارت شما آگاه شوند و پس از قبولی در آزمون است که شما می‌توانید با توجه به مهارت‌های خود، شروع به فعالیت کنید.

یکی از این آزمون‌ها مربوط به سرعت تایپ شما هست. اکثر مشکلاتی که در تحویل‌دهی پروژه‌های تایپ، الخصوص تایپ فارسی وجود دارد؛ عدم تحویل‌دهی مناسب در تایم مشتری است. به همین دلیل، سرعت تایپ شما هر چقدر بالاتر باشد، می‌توانید مشتری بیشتری را راضی نگه دارید که همین امر سبب افزایش درآمد شما خواهد شد.

اما چگونه بتوانیم در "تایپ فارسی" سرعت قابل قبولی داشته باشیم؟

جواب شما تنها آموزش ابتدایی و تمرین کردن زیاد است! شما می‌توانید به راحتی در تایپ فارسی در کمتر از یک هفته و در صورتی که تمرین بیشتری کنید، کمتر از یک هفته به سرعت استاندار (180 کلمه در دقیقه) برسید.

آموزش تایپ فارسی ده انگشتی را می‌توانید در کتاب پیوست شده در این مطلب دانلود کنید و پس از آن با تمرین کردن به این مهارت برسید. همانطور که می‌دانید استاندارد تعداد کلمات در تایپ فارسی 250 کلمه است و شما می‌توانید در کمتر از 2 دقیقه 300 تومان کسب درآمد کنید! (برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید)

برای اینکه بتوانید یک تایپیست مورد اعتماد باشید چند نکته را باید همیشه در تایپ کردن خود، بویژه تایپ فارسی، رعایت کنید:

 • علائم نگارشی را در تایپ فارسی حتما رعایت کنید! عدم رعایت این تایپ‌ها، مطمئنا هزینه را برای شخص سفارش‌دهند بالا خواهد برد و نیازمند ویراستاری و هزینه کردن پول بیشتر برای پروژه تعریف شده خواهد شد و در نهایت عدم اعتماد به شما را به دنبال خواهد داشت.

 • همیشه خوش قول باشید؛ باید زمان مورد نظر خود را برنامه‌ریزی کنید و با توجه به سرعت تایپ کردن خودتان، پروژه را تحویل دهید.

 • از نرم افزارهای جانبی جهت چاپ استفاده نکنید! اگر شما بتوانید به سرعت مورد نظر در تایپ برسید، مطمئنا دیگر نیازی به هیچ نرم‌افزاری در تایپ کردن نخواهید داشت.

تارنمای آوا کامیپوتر می‌کوشد تا با فراهم کردن بستری مناسب برای افرادی که به دنبال شغلی خانگی هستند درآمدزایی خوبی را ایجاد کند و با جلب اعتماد مشتریانی که سفارش تایپ فارسی و انواع فرمت‌های تایپ را می‌دهند، این فضای دوستانه را پررنگتر کند.

در نهایت می‌توانید با مراجعه به لینک زیر، از سرعت تایپ خودتان مطلع شوید و با تمرین کردن بیشتر، روز به روز آن را ارتقا دهید و در نتیجه کسب درآمد بیشتری کنید.

تست سرعت تایپ

 • تایپ فارسی

شايد باور نكنيد، اما تايپ فارسي نيز مانند خوشنويسي، داراي قواعد بسياريست. همان‌طور كه اگر يك خوشنويس فاصله بين دو حرف يا دو كلمه را رعايت نكند، خط او از ديد استادان، داراي جايگاه مناسبي نيست، يك تايپيست نيز در صورت رعايت نكردن قواعد و قوانين تايپ فارسي، از ديد ديگران، تايپيست ماهري نيست. لابد فكر مي‌كنيد تايپ فارسي، قواعدي ندارد و با فشردن چند كليد، مي‌توان تايپ صحيح انجام داد! اما اینگونه نیست.. هر کاری قواعدی دارد خصوصا تایپ فارسی. فارسی تایپ کردن پر از رمز و راز و قواعد شیرین است. خوشبختانه ما این قواعد تایپ فارسی را به خوبی شناخته ایم. تایپ فارسی خودتان را به ما بسپارید.
ما در زمانی زندگی می‌کنیم که محدودیت زمانی و مکانی از ویژگی‌های بارز آن است. در این شرایط دانشجویان و کسانی که به دنبال انجام کار تایپ خود هستند دیگر از روش‌های سنتی مثل مراجعه به مراکز تایپ و خدمات کامپیوتری استفاده نمی‌کنند بلکه سایت‌های انجام تایپ بخصوص تایپ فارسی و تایپ سریع حرف اول را در این زمینه می‌زنند. هر سایتی که بتواند کار تایپ فارسی، فرمول، لاتین را با سرعت و کیفیت بهتری ارائه دهد قاعدتاً می‌تواند در جذب مشتری حرفی برای گفتن داشته باشد که در این زمینه داشتن تایپیست‌هایی با تخصص و مهارت لازم در زمینه‌های گوناگون تایپ می‌تواند یک سایت را در زمینه ارائه خدمات تایپ ارتقا دهد. حال این سایت‌ها برای موفقیت در ارائه خدمات به مشتریان خود نیازمند چند مهارت به صورت همزمان هستند: 1- داشتن تعداد تایپیست لازم برای انجام کارهای مشتریان خود 2- داشتن پشتیبانی برای پاسخگویی و رفع مشکلات مشتریان 3- آنلاین بودن و پاسخگویی سریع 4- قیمت مناسب خدمات تایپ نیز در جذب مشتریان نقش بسزایی را ایفا می‌کند. حال در بین سایت‌هایی که ارائه خدمات تایپ می‌دهند برتری با آنهایی است که تایپ را در اسرع وقت حداقل زیر 24 ساعت و با کیفیت و بدون غلط به مشتریان خود ارائه دهند پس برای داشتن سرعت بالا در ارائه خدمات تایپی نیازمند به تایپیست‌های ده انگشتی می‌باشد و همچنین تایپیست‌هایی که مهارت لازم در انجام کارهای تخصصی فرمول و لاتین را دارند. تکنیک‌های تندنویسی برای یک تایپیست شامل: 1- داشتن تخصص در زمینه تایپی که انجام می‌دهد 2- تجربه و ممارست در انجام کار تایپ 3- آشنایی بر برنامه‌های مایکروسافت آفیس و برنامه‌های فرمول نویسی مثل مت تایپ یا ایندیزاین برای رسم شکل.

 • تایپ فارسی

تاریخچه تایپ فارسی

واژه‌ی تایپ فارسی در میان فارسی زبانان رایج است، به این معنا که تایپ فارسی برگرفته از حروف الفبای فارسی است. باید توجه کرد که این تایپ تنها یکی از انواع تایپ هست. تایپ کردن از قدیم توسط دستگاه‌های "ماشین تحریر" صورت می‌گرفت و امروزه با وجود یک رایانه یا تلفن همراه، به راحتی می‌توان کار تایپ کردن را انجام داد.

بهترین نرم افزار برای تایپ فارسی

یکی از بهترین نرم افزارهای مرتبط با تایپ را می‌توان به نرم افزار ورد اختصاص داد، از ویژگی‌های مهم این نرم‌افزار را می‌توان به پشتیبابی کامل از زبان فارسی اختصاص داد، به گونه‌ای که این نرم افزار قابلیت اعلائم نگارشی زبان فارسی را دارد.

علائم نگارشی در تایپ فارسی

در تایپ کردن به زبان فارسی لازم است علاوه بر سرعت، علائم نگارشی زبان فارسی از جمله وجود نشانه‌ها در جای خود، استفاده مناسب از نیم فاصله و همچنین جایگزین کردن واژه‌های عربی با فارسی استفاده کرد. این امر منجر به  ارتقای کیفیت مطلب می‌شود. استفاده مناسب از علائم نگارشی باعث ابهام‌زدایی از مطلب می‌شود و به خواننده اجازه می‌دهد مفهوم جملات را بهتر متوجه شود.

 سرعت در تایپ فارسی

معمولا با بالا رفتن سرعت احتمال وجود اشتباه هم هست، بنابراین بهترین روش در تایپ سریع، روش ده انگشتی هست که کاربر می‌تواند همزمان با تسلط بر تایپ؛ صفحه‌ی نمایش را مشاهده کند و در صورت اشتباه تایپ کردن، آن را ویرایش نماید.

اگر شما به دنبال تحویل فوری پروژه‌ی خود هستید و در این زمینه کیفیت مطالب تایپ شده برای شما اهمیت ویژه دارد، می‌توانید تایپ فارسی خودتان را به تارنمای "آوا کامپیوتر" بسپارید. این وب سایت کوشش کرده است تا کاربرانی استخدام کند که در زمینه‌ی تایپ کردن با سرعت بالا، مهارت خوبی دارند.

بهبود و ارتقای متن تایپ فارسی

آوا کامپیوتر با ایجاد بخش ویراستاری در تارنما به کاربرانی که علاقمند هستند متن علمی یا گزارش و... خود را از نظر کیفیت نگارشی بهبود دهند، کمک کند. بخش ویراستاری شامل کاربران حرفه‌ای با مدرک‌های معتبر هستند که در زمینه‌ی ویراستاری مطالب خبره هستند و با نگارش متن شما این کمک را می‌کنند تا کیفیت مطلب شما جهت ارائه بالا رود.

نحوه‌ی محاسبه قیمت تایپ فارسی

تایپ فارسی با توجه به تعداد کلمات و اندازه‌ی فونت قیمت‌گذاری می‌شود. به این صورت که در هر صفحه A4 250 کلمه فارسی با فونت B nazanin و اندازه‌ی 14 قرار می‌گیرد و قیمت هر صفحه 300 تومان می‌باشد. باید توجه کرد که در این صفحات نباید بیش از 4 واژه انگلیسی صورت گیرد.

کاربرد تایپ فارسی در کجاست؟

معمولا تایپ فارسی با توجه به تجربه آوا کامپیوتر بیشتر در بخش مقالات، کتاب‌ها، گزارش‌ها و تولید محتوا کاربرد دارد؛ به گونه‌ای که شما به‌عنوان کسی که پروژه را تعریف می‌کنید، نوع فایل مربوط را در سیستم ثبت می‌کنید و کاربر مورد نظر فایل شما را تایپ می‌کند و با فرمت نرم افزار ورد در اختیار شما قرار می‌دهد.

کلمات کلیدی:

 • تایپ فارسی

Persian Type

تایپ فوری زبان فارسی

 • تایپ فارسی

یک موضوع اساسی و بسیار مهم در بحث تایپ وجود دارد ، که آن چیزی نیست به جز، تایپ سریع فارسي.

این مبحث هم برای مشتری و هم تایپیست موضوع مهمی است که روند کار را برای هر دو طرف بهتر میکنند.

شما عزیزان همیشه به تایپ سریع و هرچه سریعتر فارسي، نیاز دارید. و همیشه به دنبال جایی برای رفع نیاز خود می­گردید که از همه لحاظ اول باشد.

حتی فردی که عجله زیادی برای دریافت پروژه مد نظر خود ندارد. ترجیح میدهد هر تایپیستی که سرعت بیشتری داشته باشد و تایپ فارسي سریعی تحویل دهد، فایلش را به او واگذار کند. چه برسد، به شما ، عزیزی که تایپ بسیار فوری و عجله ای می خواهید و نیازمند یک تایپ سریع و فورسماژور هستید.

تایپیست برای سریع تر بودن باید در تایپ ده انگشتی مهارت فوق العاده بالایی داشته باشد . و خصوصا اینکه در تایپ فارسی حرفه ای باشد. چون برای تایپ فارسی سریع و خوب نیازمند تسلط بالا بر لغات فارسی و مباحث مرتبط با آن هست. از این بابت در وهله ی اول ما این اطمینان خاطر را به شما می­دهیم که اولا تمامی تایپیست های موسسه سریعترین هستند و در زمان مد نظر شما و با بهترین کیفیت ، پروژه را تحویلتان خواهند داد. و در وهله ی دوم در صورت وجود تایپی با صفحات بسیار بسیار زیاد و زمان خیلی کم ، که دیگر خارج از بحث تایپ سریع می­شود ، پروژه شما به تعدادی از تایپیست های موسسه واگذار خواهد شد. پس شما در هیچ شرایطی و به هیچ وجه نگران زمان اندک خود نباشید و تایپ سریع و فوری خود را به ما بسپارید.

از این بابت خیالتان از موسسه تایپ آنلاین آوا به شدددددت راحت باشد. و ما این مژده را به شما عزیزان میدهیم که سریع ترین تایپ ، با بهترین قیمت تایپ را برای شما فراهم کرده ایم.

و مطلبی که می­تواند برایتان بهینه و کمک دهنده باشد در هر دو موضوع تایپ سریع و قیمت تایپ ، این است که هرچه شما دوست عزیز پروژه خوانا تر و واضح تری برای سفارش به ما داشته باشید مطمئنا هم در بحث تایپ سریع و هم کیفیت تایپ موثر خواهد بود و همچنین نتیجتاً در قیمت تایپ هم اثر دارد.

چون هرچه فایل ارسالی شما کیفیت پایین تری داشته باشد( به دلیل اینکه تایپ آن سخت تر خواهد شد) ، هزینه بیشتری می­برد.

امیدواریم با سفارش خود، شاهد کیفیت کار موسسه باشید و ما هم از رضایت شما خرسند گردیم.

 

 • تایپ فارسی

یکی از دغدغه های جامعه ی امروز و در کشور ما تایپ سریع مطالب فارسی همراه با رعایت اصول و قواعد نگارش است، چنانچه اگر تایپیست، قواعد صحیح را در قرار دادن اصولی، هنگام قراردادن انگشتان بر روی دکمه های کیبرد رعایت کند می تواند تایپ سریع تری را انجام بدهد. برای راحتی تایپ فارسی با صفحه کلید بهتر است از تمامی انگشتان خود استفاده کنیم که اصطلاحاً به آن تایپ ده انگشتی گفته می شود. در این روش بدون نگاه کردن به صفحه کلید، با سرعت بیشتر و اشتباه کمتر تایپ کرده و بازده کار خود را افزایش می دهیم.
برای پیشرفت در زمینه ی تایپ، تنها چیزی که علاوه بر آموزش نیازمند آن هستیم تمرین زیاد است. اگر روزی سرعت تایپ ما به 100 حرف در دقیقه رسید، یک تایپیست نیمه حرفه ای و چنانچه به 180 حرف در دقیقه رسید یک تایپیست حرفه ای هستیم.

 • تایپ فارسی

برای اینکه خوانندگان عزیز، درک کاملی از تایپ فارسی داشته باشند و تفاوت تایپ به زبان فارسی را با انواع دیگر تایپ درک نمایند ، ابتدا به مواردی در خصوص تایپ به زبان شیرین فارسی می پردازیم.

تایپ فارسی

چندین نوع تایپ وجود دارد، تایپ فارسی، تایپ لاتین ، تایپ فرمول، تایپ تخصصی ، تایپ عربی و ... با توجه به اینکه ما در کشور فارسی زبان زندگی می کنیم و اکثر کتابها، مطالب و منابعی که استفاده می کنیم یا تولید می کنیم به زبان فارسی می باشد ، جهت تایپ مطالب زبان فارسی از اصطلاح تایپ فارسی استفاده می کنیم.

تایپ سریع فارسی

منظور از تایپ سریع فارسی، تایپ فوری مطالب به زبان فارسی می باشد. همانطور که می دانید سرعت تایپ هر تایپیست متفاوت است و در شرایطی که مشتری سفارش تایپ سریع فارسی را بدهد ممکن است از چند تایپیست به صورت همزمان استفاده شود و کار تایپ فارسی بین این چند نفر تایپیست تقسیم شود تا کار تایپ به سرعت انجام شود. در این شرایط با توجه به اینکه تایپیست باید سرعت عمل زیادی داشته باشد احتمال وجود غلط املایی در متن می باشد ولی یک تایپیست ماهر، علاوه بر اینکه سعی میکند میزان غلط املایی در تایپ فارسی را به حداقل برساند ، از امکانات ویژه غلط یابی و اصلاح آنها در مایکروسافت ورد استفاده می کند.

انجام تایپ فارسی

بسیاری از دانش آموزان ، معلمان و دانشجویان نیاز به تایپ فارسی دارند. تایپ یک متن به زبان فارسی با استفاده از امکانات نرم افزار ورد مایکروسافت بسیار ساده است و با کمی تمرین می توان آن را انجام داد ولی تایپ حرفه ای به زبان فارسی مهارتی است که بر اثر تمرین و تمرکز بسیار به دست می ید و به صورت عدم نگاه کردن به صفحه کلید و تایپ ده انگشتی صورت می پذیرد. یکی از معیارهای استخدام تایپیست در موسسه تایپ آنلاین آوا ، تخصص تایپیست در تایپ ده انگشتی فارسی و تعداد کلمات فارسی تایپ شده در دقیقه میباشد. بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد یا دکتری نیز برای تایپ پایان نامه خود به زبان فارسی از امکانات تایپ فارسی Microsoft Word استفاده می کنند و یا اینکه سفارش تایپ پایان نامه خود را ازطریق یکی از موسسات تایپ و ویراستاری پایان نامه انجام می دهند. همچنین اکثر جزوه هایی که دانش آموزان یا دانشجویان دارند نیز باید به زبان فارسی تایپ شود.

قیمت تایپ فارسی

قیمت تایپ فارسی در مقایسه با سایر انواع تایپ ، ارزانتر می باشد زیرا لازم نیست تایپیست مورد نظر تخصص دیگری داشته باشد. به عنوان مثال هزینه تایپ لاتین به دلیل اینکه تایپیست باید آشنایی با زبان انگلیسی و کلمات متداول این زبان داشته باشد ، بیشتر از نرخ تایپ به زبان فارسی می باشد. همچنین هزینه تایپ تخصصی هر رشته به دلیل اینکه لازم است تایپیست متخصص آن رشته باشد ، بیشتر از تایپ لاتین  است. زیرا تایپیست باید با اصطلاحات علمی آن رشته آشنایی داشته باشد.

نحوه سفارش تایپ آنلاین فارسی

سفارش تایپ فارسی به صورت آنلاین بسیار ساده است. کافی است با تلفنهای سایت ما تماس بگیرید و تمام راهنمایی های لازم را از ما دریافت نمایید. چنانچه فایل غیر تایپی از مطالب خود دارید کافی است آنرا از طریق راههای ارتباطی چون ایمیل ، تلگرام و ... برای ما ارسال نمایید و فایل تایپی خود در محیط ورد را به همان طریق از ما دریافت نمایید. چنانچه مطالب شما دست نویس می باشد کافی است با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود از مطالبتان عکس تهیه کرده و از طریق تلگرام برای ما ارسال نمایید.

 نحوه پرداخت هزینه تایپ فارسی

بعد از ارسال مطالب خود ، مقداری از هزینه تایپ را به صورت بیعانه پرداخت خواهید کرد و در پایان پس از اتمام تایپ ، مابقی قیمت اعلام شده را پرداخت نموده و فایل تایپ شده خود را تحویل بگیرید. کلیه کارهای تایپ شده در موسسه تایپ آوا دارای گارانتی اصلاحات رایگان می باشد. بنابراین بدون مراجعه به موسسات تایپ و صفحه آرایی، به راحتی و از داخل منزل، محل کار، اداره، مدرسه و دانشگاه خود ، مطالب خود را جهت تایپ فوری به ما بسپرید.

 • تایپ فارسی

قیمت تایپ فارسی در مقابل قیمت تایپ لاتین ارزانتر می باشد. دلیل امر این است که اکثر تایپیست ها مطالعه انگلیسی نداشته و در spell کلمات انگلیسی مشکل دارند. در تایپ فارسی به دلیل آشنایی تایپیست با کلمات فارسی، تایپ با سرعت بیشتری انجام می شود. هزینه تایپ فارسی ساده در اینترنت بسیار مقرون به صرفه میباشد به نحوی که در مقایسه با اکثر مغازه های تایپ و تکثیر این قیمت واقعا پایین تربوده و بنابراین ثبت سفارش تایپ فارسی در اینترنت و سایتهای ارائه خدمات تایپ آنلاین بسیار مقرون به صرفه می باشد .

هزینه تایپ لاتین یا متن فارسی آغشته به کلمات انگلیسی کمی بیشتر از هزینه تایپ فارسی بوده و به طور کلی هزینه هر گونه تایپ اینترنتی بسیار کمتر از هزینه تایپ در مغازه های تایپ و تکثیر می باشد.

خدمات سفارش تایپ آوا

 • سفارش تایپ فوری
 • سفارش تایپ سریع
 • سفارش تایپ فوری در تهران
 • سفارش تایپ فوری در مشهد
 • سفارش تایپ فوری در اصفهان
 • سفارش تایپ فوری در کرج
 • سفارش تایپ فوری در تبریز
 • سفارش تایپ فوری در شیراز
 • سفارش تایپ فوری در اهواز
 • سفارش تایپ فوری در قم
 • سفارش تایپ فوری در کرمانشاه
 • سفارش تایپ فوری در ارومیه
 • سفارش تایپ فوری در رشت
 • سفارش تایپ فوری در زاهدان
 • سفارش تایپ فوری در کرمان
 • سفارش تایپ فوری در اراک
 • سفارش تایپ فوری در همدان
 • سفارش تایپ فوری در یزد
 • سفارش تایپ فوری در اردبیل
 • سفارش تایپ فوری در بندر عباس
 • سفارش تایپ فوری در اسلام‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در زنجان
 • سفارش تایپ فوری در قزوین
 • سفارش تایپ فوری در سنندج
 • سفارش تایپ فوری در خرم‌آباد
 • سفارش تایپ فوری در گرگان
 • سفارش تایپ فوری در ساری
 • سفارش تایپ فوری در ملارد
 • سفارش تایپ فوری در قدس
 • سفارش تایپ فوری در کاشان
 • سفارش تایپ فوری در گلستان
 • سفارش تایپ فوری در شهریار
 • سفارش تایپ فوری در دزفول
 • سفارش تایپ فوری در خمینی‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در بروجرد
 • سفارش تایپ فوری در نیشابور
 • سفارش تایپ فوری در سبزوار
 • سفارش تایپ فوری در نجف‌آباد
 • سفارش تایپ فوری در آمل
 • سفارش تایپ فوری در بابل
 • سفارش تایپ فوری در ورامین
 • سفارش تایپ فوری در آبادان
 • سفارش تایپ فوری در پاکدشت
 • سفارش تایپ فوری در خوی
 • سفارش تایپ فوری در ساوه
 • سفارش تایپ فوری در بجنورد
 • سفارش تایپ فوری در قائم‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در بوشهر
 • سفارش تایپ فوری در قرچک
 • سفارش تایپ فوری در سیرجان
 • سفارش تایپ فوری در بیرجند
 • سفارش تایپ فوری در ایلام
 • سفارش تایپ فوری در بوکان
 • سفارش تایپ فوری در ملایر
 • سفارش تایپ فوری در مراغه
 • سفارش تایپ فوری در شهرکرد
 • سفارش تایپ فوری در نسیم‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در بندر ماهشهر
 • سفارش تایپ فوری در سمنان
 • سفارش تایپ فوری در رفسنجان
 • سفارش تایپ فوری در مهاباد
 • سفارش تایپ فوری در گنبد کاووس
 • سفارش تایپ فوری در شاهین‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در شاهرود
 • سفارش تایپ فوری در سقز
 • سفارش تایپ فوری در مرودشت
 • سفارش تایپ فوری در زابل
 • سفارش تایپ فوری در تربت حیدریه
 • سفارش تایپ فوری در خرمشهر
 • سفارش تایپ فوری در اندیمشک
 • سفارش تایپ فوری در مرند
 • سفارش تایپ فوری در شهرضا
 • سفارش تایپ فوری در میاندوآب
 • سفارش تایپ فوری در ایذه
 • سفارش تایپ فوری در بندرانزلی
 • سفارش تایپ فوری در جهرم
 • سفارش تایپ فوری در جیرفت
 • سفارش تایپ فوری در مریوان
 • سفارش تایپ فوری در کمال‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در یاسوج
 • سفارش تایپ فوری در نظرآباد
 • سفارش تایپ فوری در بهبهان
 • سفارش تایپ فوری در بم
 • سفارش تایپ فوری در شوشتر
 • سفارش تایپ فوری در فسا
 • سفارش تایپ فوری در قوچان
 • سفارش تایپ فوری در مسجد سلیمان
 • سفارش تایپ فوری در محمدشهر
 • سفارش تایپ فوری در دورود
 • سفارش تایپ فوری در خوراسگان
 • سفارش تایپ فوری در ایرانشهر
 • سفارش تایپ فوری در اندیشه
 • سفارش تایپ فوری در میانه
 • سفارش تایپ فوری در برازجان
 • سفارش تایپ فوری در تربت جام
 • سفارش تایپ فوری در اسلام‌آباد غرب
 • سفارش تایپ فوری در لاهیجان
 • سفارش تایپ فوری در کوهدشت
 • سفارش تایپ فوری در اهر
 • سفارش تایپ فوری در دوگنبدان
 • سفارش تایپ فوری در کاشمر
 • سفارش تایپ فوری در کازرون
 • سفارش تایپ فوری در بهشهر
 • سفارش تایپ فوری در پارس‌آباد
 • سفارش تایپ فوری در الوند
 • سفارش تایپ فوری در شیروان
 • سفارش تایپ فوری در سلماس
 • سفارش تایپ فوری در الیگودرز
 • سفارش تایپ فوری در ابهر
 • سفارش تایپ فوری در چابهار
 • سفارش تایپ فوری در بانه
 • سفارش تایپ فوری در بناب
 • سفارش تایپ فوری در رباط کریم
 • سفارش تایپ فوری در تاکستان
 • سفارش تایپ فوری در بندر کنگان
 • سفارش تایپ فوری در نقده
 • سفارش تایپ فوری در نهاوند
 • سفارش تایپ فوری در لنگرود
 • سفارش تایپ فوری در بندر امام خمینی
 • سفارش تایپ فوری در باغستان
 • سفارش تایپ فوری در قروه
 • سفارش تایپ فوری در خمین
 • سفارش تایپ فوری در رامهرمز
 • سفارش تایپ فوری در پیرانشهر
 • سفارش تایپ فوری در میبد
 • سفارش تایپ فوری در فولادشهر
 • سفارش تایپ فوری در مشگین‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در مبارکه
 • سفارش تایپ فوری در لار
 • سفارش تایپ فوری در فیروزآباد
 • سفارش تایپ فوری در بندر گناوه
 • سفارش تایپ فوری در میناب
 • سفارش تایپ فوری در داراب
 • سفارش تایپ فوری در بهارستان
 • سفارش تایپ فوری در نورآباد
 • سفارش تایپ فوری در امیدیه
 • سفارش تایپ فوری در اسفراین
 • سفارش تایپ فوری در آران و بیدگل
 • سفارش تایپ فوری در زرین‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در سراوان
 • سفارش تایپ فوری در شوش
 • سفارش تایپ فوری در باقرشهر
 • سفارش تایپ فوری در دامغان
 • سفارش تایپ فوری در زرند
 • سفارش تایپ فوری در اردکان
 • سفارش تایپ فوری در صالح‌آباد
 • سفارش تایپ فوری در دهدشت
 • سفارش تایپ فوری در آبیک
 • سفارش تایپ فوری در آباده
 • سفارش تایپ فوری در اقبالیه
 • سفارش تایپ فوری در اسدآباد
 • سفارش تایپ فوری در گلپایگان
 • سفارش تایپ فوری در خاش
 • سفارش تایپ فوری در بومهن
 • سفارش تایپ فوری در کنگاور
 • سفارش تایپ فوری در مشکین دشت
 • سفارش تایپ فوری در کامیاران
 • سفارش تایپ فوری در شادگان
 • سفارش تایپ فوری در بروجن
 • سفارش تایپ فوری در خرمدره
 • سفارش تایپ فوری در هشتپر
 • سفارش تایپ فوری در تایباد
 • سفارش تایپ فوری در هشتگرد
 • سفارش تایپ فوری در ماهدشت
 • سفارش تایپ فوری در جوانرود
 • سفارش تایپ فوری در نکا
 • سفارش تایپ فوری در بابلسر
 • سفارش تایپ فوری در نی‌ریز
 • سفارش تایپ فوری در هرسین
 • سفارش تایپ فوری در علی‌آباد کتول
 • سفارش تایپ فوری در محمدیه
 • سفارش تایپ فوری در بندر ترکمن
 • سفارش تایپ فوری در چناران
 • سفارش تایپ فوری در آستارا
 • سفارش تایپ فوری در بیجار
 • سفارش تایپ فوری در چالوس
 • سفارش تایپ فوری در پیشوا
 • سفارش تایپ فوری در صباشهر
 • سفارش تایپ فوری در چهاردانگه
 • سفارش تایپ فوری در تنکابن
 • سفارش تایپ فوری در شهر بابک
 • سفارش تایپ فوری در سنقر
 • سفارش تایپ فوری در سراب
 • سفارش تایپ فوری در درچه پیاز
 • سفارش تایپ فوری در اقلید
 • سفارش تایپ فوری در تویسرکان
 • سفارش تایپ فوری در سوسنگرد
 • سفارش تایپ فوری در تکاب
 • سفارش تایپ فوری در کهنوج
 • سفارش تایپ فوری در نوشهر
 • سفارش تایپ فوری در ماکو
 • سفارش تایپ فوری در سردشت
 • سفارش تایپ فوری در خلخال
 • سفارش تایپ فوری در گرمسار
 • سفارش تایپ فوری در صومعه‌سرا
 • سفارش تایپ فوری در آستانه اشرفیه
 • سفارش تایپ فوری در محلات
 • سفارش تایپ فوری در قائن
 • سفارش تایپ فوری در ازنا
 • سفارش تایپ فوری در شهرصدرا
 • سفارش تایپ فوری در آذرشهر
 • سفارش تایپ فوری در آزادشهر
 • سفارش تایپ فوری در شاهین‌دژ
 • سفارش تایپ فوری در فلاورجان
 • سفارش تایپ فوری در کردکوی
 • سفارش تایپ فوری در رودسر
 • سفارش تایپ فوری در دلیجان
 • سفارش تایپ فوری در حمیدیا
 • سفارش تایپ فوری در دماوند
 • سفارش تایپ فوری در پردیس
 • سفارش تایپ فوری در سرخس
 • سفارش تایپ فوری در دولت‌آباد
 • سفارش تایپ فوری در درگز
 • سفارش تایپ فوری در فریمان
 • سفارش تایپ فوری در صحنه
 • سفارش تایپ فوری در گناباد
 • سفارش تایپ فوری در فریدونکنار
 • سفارش تایپ فوری در سرپل ذهاب
 • سفارش تایپ فوری در کنارک
 • سفارش تایپ فوری در لردگان
 • سفارش تایپ فوری در طبس
 • سفارش تایپ فوری در خورموج
 • سفارش تایپ فوری در استهبان
 • سفارش تایپ فوری در بافق
 • سفارش تایپ فوری در دهبارز
 • سفارش تایپ فوری در بافت
 • سفارش تایپ فوری در اشنویه
 • سفارش تایپ فوری در رامسر
 • سفارش تایپ فوری در بردسیر
 • سفارش تایپ فوری در محمودآباد
 • سفارش تایپ فوری در قهدریجان
 • سفارش تایپ فوری در آق‌قلا
 • سفارش تایپ فوری در چمران
 • سفارش تایپ فوری در دهلران
 • سفارش تایپ فوری در فومن
 • سفارش تایپ فوری در گراش
 • سفارش تایپ فوری در هادی‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در بندرلنگه
 • سفارش تایپ فوری در الشتر
 • سفارش تایپ فوری در قیدار
 • سفارش تایپ فوری در فرخ‌شهر
 • سفارش تایپ فوری در کرهرود
 • سفارش تایپ فوری در ایوان
 • سفارش تایپ فوری در جویبار
 • سفارش تایپ فوری در زرقان
 • سفارش تایپ فوری در گرمی
 • سفارش تایپ فوری در قشم
 • سفارش تایپ فوری در مهریز
 • سفارش تایپ فوری در مینودشت
 • سفارش تایپ فوری در خواف
 • سفارش تایپ فوری در وحیدیه
 • سفارش تایپ فوری در امیرکلا
 • سفارش تایپ فوری در فارسان
 • سفارش تایپ فوری در کلاله
 • سفارش تایپ فوری در حسن‌آباد
 • سفارش تایپ فوری در بهار
 • سفارش تایپ فوری در نصیرآباد
 • سفارش تایپ فوری در هندیجان
 • سفارش تایپ فوری در سردرود
 • سفارش تایپ فوری در دیواندره
 • سفارش تایپ فوری در کوار
 • سفارش تایپ فوری در عجب‌شیر
 • سفارش تایپ فوری در بردسکن
 • سفارش تایپ فوری در صفاشهر
 • سفارش تایپ فوری در فردوس
 • سفارش تایپ فوری در نائین
 • سفارش تایپ فوری در قائمیه
 • سفارش تایپ فوری در ملکان
 • سفارش تایپ فوری در لامرد
 • سفارش تایپ فوری در سمیرم
 • سفارش تایپ فوری در پلدختر
 • سفارش تایپ فوری در شیبان
 • سفارش تایپ فوری در کیش
 • سفارش تایپ فوری در سهند
 • سفارش تایپ فوری در فردوسیه
 • سفارش تایپ فوری در کلیشاد و سودرجان
 • سفارش تایپ فوری در ابرکوه
 • سفارش تایپ فوری در قره‌ضیاءالدین
 • سفارش تایپ فوری در پاوه
 • سفارش تایپ فوری در باغ‌ملک
 • سفارش تایپ فوری در حاجی‌آباد
 • سفارش تایپ فوری در گل‌دشت
 • سفارش تایپ فوری در دهگلان
 • سفارش تایپ فوری در اشتهارد
 • سفارش تایپ فوری در رامشیر
 • سفارش تایپ فوری در نور
 • سفارش تایپ فوری در آبدانان
 • سفارش تایپ فوری در آشخانه
 • سفارش تایپ فوری در گتوند
 • سفارش تایپ فوری در شهر جدید هشتگرد
 • سفارش تایپ فوری در اوز
 • سفارش تایپ فوری در بندر دیلم
 • سفارش تایپ فوری در خورزوق
 • سفارش تایپ فوری در ابریشم
 • سفارش تایپ فوری در خوانسار
 • سفارش تایپ فوری در راور
 • سفارش تایپ فوری در محمودآباد نمونه
 • سفارش تایپ فوری در رودهن
 • سفارش تایپ فوری در روانسر
 • سفارش تایپ فوری در گز
 • سفارش تایپ فوری در شوط
 • سفارش تایپ فوری در هفشجان
 • سفارش تایپ فوری در بندر دیر
 • سفارش تایپ فوری در گلوگاه
 • سفارش تایپ فوری در خراسان رضوی
 • سفارش تایپ فوری در البرز
 • سفارش تایپ فوری در آذربایجان شرقی
 • سفارش تایپ فوری در فارس
 • سفارش تایپ فوری در خوزستان
 • سفارش تایپ فوری در آذربایجان غربی
 • سفارش تایپ فوری در گیلان
 • سفارش تایپ فوری در سیستان و بلوچستان
 • سفارش تایپ فوری در مرکزی
 • سفارش تایپ فوری در هرمزگان
 • سفارش تایپ فوری در کردستان
 • سفارش تایپ فوری در لرستان
 • سفارش تایپ فوری در مازندران
 • سفارش تایپ فوری در خراسان شمالی
 • سفارش تایپ فوری در خراسان جنوبی
 • سفارش تایپ فوری در چهارمحال و بختیاری
 • سفارش تایپ فوری در کهگیلویه و بویراحمد
 • تایپ فارسی

ورود به سایت

خدمات ما

 • تایپ فارسی
 • تایپ آنلاین
 • تایپ فوری
 • تایپ ارزان
 • سفارش تایپ
 • سایت تایپ
 • تايپ آنلاين
 • تایپ سوالات امتحانی
 • تایپ انلاین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ فارسی
 • تایپ در word
 • تایپ فارسی
 • تایپ لاتین
 • تایپ فرمول
 • تایپ جزوه
 • تایپ تحقیق
 • تایپ pdf
 • پاور پوینت
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ فارسی
 • تایپ جزوه
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ pdf
 • تایپ دست نویس.
 • تایپ فوری
 • تایپ از روی عکس
 • تایپ از روی pdf
 • تایپ از روی جزوه و دست نوشته
 • تایپ از صدا
 • تایپ فرمول و رسم شکل و جدول
 • تایپ لاتین
 • کشیدن شکل های هندسی
 • تایپ فرمول
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ عربی
 • تایپ دستنویس
 • تایپ جزوه
 • تایپ pdf
 • صفحه آرایی
 • چارت و نمودار
 • تسلط به تایپ لاتین
 • فارسی
 • فرمول نویسی در math type
 • رسم انواع جداول و نمودارها
 • صفحه آرایی
 • ویرایش پایان نامه
 • تایپ فارسی
 • تایپ جزوه
 • تایپ فرمول
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ متن دستنویس
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • و تایپ در پاورپوینت
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • و تایپ در پاورپوینت
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ فایل pdfپ
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول با مث تایپ
 • تایپ فرمول با اکویشن
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان‌نامه
 • صفحه‌آرایی شیوه‌نامه دانشگاه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فرمول
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فارسی
 • انگلیسی
 • پایان نامه
 • دست نویس
 • پی دی اف فرمول
 • تایپ عربی
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ عربی
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول در ورد و math type
 • رسم شکل در محیط ورد
 • تایپ جدول
 • رسم نمودار در اکسل
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ پی دی اف
 • تایپ دستنویس
 • تایپ در زی پرشین و لاتک
 • صفحه ارایی و ویرایش ورد
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ عربی با اعراب
 • تایپ جدول
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فایل تصویری
 • تایپ مقاله
 • تایپ فوری
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی و تصویری
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فارسی
 • تایپ انگلیسی
 • تایپ لاتین
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فوری
 • فرمول نویسی
 • تایپ عربی
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ pdf تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ پی دی اف
 • تایپ فوری
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فایل pdf
 • کشیدن شکل
 • کشیدن نمودار
 • تایپ سوالات کنکوری
 • تایپ سوالات چهارگزینه ای
 • تایپ سوالات امتحانی
 • ویراستاری
 • جدول‌بندی
 • تایپ فوری
 • تایپ و صفحه‌بندی گزارش
 • تایپ فرمول
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ جزوه
 • تایپ گزارش
 • تایپ دست نویس
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ فرمول در math type
 • تایپ فوری
 • تایپ لاتین
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ در قالب word
 • تایپ در قالب power point
Go to top